A csatár, aki visszautasította Gigi Becalit, Ukrajnában mutat be: két gólpassz a Sahtar győzelmében a Dinamo Kijevnél

Junior Moraes, a támadó, aki Gigi Becali, az FCSB tulajdonosa a múltban akarta, de nem sikerült áthelyezni a Besztercei Glóriából, ismét megmutatta osztályát jelenlegi csapata számára, Sahtar Donyeck, elleni vasárnapi derbin Dinamo Kijev, pontszám 3-1.

becalit

A Donyeck Sahtar 3–1-re nyert az ukrán labdarúgó-bajnokság derbijén, a Dinamo Kijev vasárnap, a kijevi olimpiai stadionban, a rájátszás második szakaszában.

A Dinamo Vitali Buialski (38) révén nyitotta meg a gólt, de Sahtior egy perccel később Marlos (39) révén egyenlített, akinek sikerült dupláznia a percben. 67, mindkét gól a passzaiból származik Junior Moraes.

Sahtior Donyeck különálló vezető

A kettő brazil származású ukrán nemzetközi. Egy másik brazil futballista, Marcos Antonio zárta az asztalt (74).

A szombati egyéb rájátszási mérkőzéseken Kovalivka Kolos otthon vereséget szenvedett Desna Csernigovtól (0-2), az FC Oleksandria pedig 1-0-ra verte a Zaria Luganskot.

A második helyen a Donyeck Sahtar áll, 62 ponttal, őt követi a 46 pontos Kijev Dinamo, a 46 pontos Desna Csernigov, a 46 pontos Zaria Lugansk.

Digi24

Kapták a hírt, miszerint Alex Bodit a DIICOT őrizetbe vette pimpelés miatt, egy különösen Dâmbovița világában ismert karaktert, vagy azt a hírt, hogy egy tévésztár azért érkezett a kórházba, mert felkeltette egy személy figyelmét, aki illegálisan parkolt le sok megjegyzés az online környezetben.