A szakember ítélete: az oroszok szabálytalan gól után vertek meg minket! "A géptől kívül! Hihetetlen"

Dan Lăzărescu volt játékvezető meghozta az ítéletet az Oroszország - Románia (1-0) mérkőzés hosszabbításának harmadik percének szakaszáról. A Dolce Sport játékvezető szakértője úgy véli, hogy a házigazdák gólja nyilvánvaló lesből született.

orosz

Románia Oroszországban is veszített, Ozdojev 90 + 3 perc sikere után, egy olyan szakaszban, amikor a románok leset követeltek. Poloz a kapunk felé lőtt, Pantilimon elutasította az FK Rostov csatárának kivégzését, és a labda eljutott a gólvonaltól néhány méterre található Ozdojevhez, aki különösebb gond nélkül lőtt.

Néhány perccel a mérkőzés vége után Dan Lăzărescu kommentálta a fázist, és nagyon egyértelmű ítéletet mondott. Az orosz csatár leshelyzetben volt: "A géptől kívül! Ha nincs kontrollált birtokuk, akkor azt a pillanatot, amikor a csapattárs passzol, leshelyzetnek tekintik. Hihetetlen. Ez megbeszélés nélkül les. Nem számít, hogy a labdát egy, kettő vagy öt játékos érinti, amíg a labdabirtoklást nem ellenőrzik, ez nem számít az ellenfél passzának. ", - mondta Lăzărescu, a Dolce Sportnál.