Bianca Andreescu bejutott az amerikai nyílt/női teljes asztal nyolcaddöntőjébe

Bianca Andreescu (15 WTA) szombaton, a US Open 2019 nyolcadik fordulójában kvalifikálta magát, szimmetrikus pontszámmal aratott győzelem után 6-4, 6-4 a dán Caroline Wozniacki (19 WTA) előtt.

andreescu

Bianca Andreescu bejutott a US Open nyolcaddöntőjébe

A román szülőktől született, de Kanadát képviselő Bianca Andreescu, 19 éves, így pályafutása legjobb teljesítményét állapította meg a Grand Slam versenyeken, megtéve az első lépést a Grand Slam bajnokság második hetében. Bianca Indian Wellsben és Torontóban, Bianca megszerezte második győzelmét 2019-ben a Wozniacki elleni annyi meccséből.

A 2019-es 40 győzelem küszöbén már túl van, Bianca Andreescu gyakorlatilag kiváló szezonját egy Aucklandben nyert mérkőzéssel kezdte Wozniacki előtt, ugyanolyan 6–4, 6–4 ponttal, amely később bebizonyosodott. legyen csak egy jelentős pont a pályáján a szezon elején elfoglalt 152. WTA-pozícióból és a világranglista jelenlegi 15. helyéből.

UTOLSÓ HÍREK

Ki a hős orvos Piatra Neamțból. Nelu Tataru főiskolai kollégája volt

A tűzprotokollok csak papíron vannak! A kórházakban végzett szimulációk hiánya életekkel fizetett - mondja Carmen Mărginean, aneszteziológus

A tragédia képe, amelyet el lehetett volna kerülni. A Piatra Neamţ ATI szekciójában lezajlott eseménysorozat

"BÁRMILYEN ÓRABOMA" - magyarázza Carmen Mărginean altatóorvos a romániai kórházakban rejlő veszélyeket

Bianca Andreescu és Caroline Wozniacki szüneteket cseréltek a mérkőzés elején, majd a kanadai sikerült az első forduló döntő szünetének a hetedik játékban. A második szettben nem kevesebb, mint hét szünet született: Bianca uralta a rajtot, 3-0-nál szakított, Wozniacki 3-nál egyenlített, majd Andreescu új töréssel tért vissza az élre, anélkül, hogy megerősíteni tudott volna. szolgálatban, majd a döntő szünet 4-4 lett, a háló másik oldalán álló New York-i kettős döntős csak egy pontot nyert a játék végéig.

"Nagyon jól éreztem magam. Az első szettet kiválóan kezdtem, csakúgy, mint a másodikban. 3-0-s lettem, majd, ahogy számítottam rá, megtalálta a módját és megváltoztatott néhány dolgot. A meccs végén -Mondtam - ó, Istenem, valóban megtörténik? Ez egy álom vált valóra. Jól felkészültem és jól elsajátítottam az érzelmeimet ma "- mondta Bianca Andreescu, a mérkőzés végén tartott sajtótájékoztatón.

Bianca Andreescu a nyolcaddöntőben, a negyeddöntőbe jutásért fog párbajozni az amerikai Taylor Townsenddel.