Kayserispor - Gaziantep 1-1. A mérkőzés és thriller Șumudică számára! Mi történt ifjabb Lung és Săpunaru csapatának terepútjának meghosszabbításával

A GSP.RO cikke - 2020. július 13., hétfő

tizenhatos széléről

A Mariant Șumudică által irányított Gaziantep döntetlen lett, 1–1-es eredményt ért el (Kravets 90 + 2, illetve Maxim 62), távol a Kayserisportól.

Gaziantep veretlen a szezon újrakezdése óta a koronavírus okozta szünet után. A mai mérkőzésen az előbbi csapat előtt,umudică az első perctől kezdve Alin Toșcát küldte és Alexandru Maxim. A középpályás kölcsönvette a Mainzot, és a vendégek egyetlen sikerét a 62. percben írta alá, gyönyörű lövéssel, a saroknál, a tizenhatoson belül.

További két emberrel Gaziantep gólt szerzett a hosszabbítás második percében. ukrán Kravets kihasználta Guvenc kapus kockázatos kilépését.

Kayserispor, kevés esély a túlélésre

Gaziantep 42 ponttal a törökországi rangsor első felében, a 8. helyen áll. A Kayserispor nagyszerű érzelmekkel küzd a lefokozásból való üdvösségért folytatott harcban. Ebben a pillanatban az utolsó előtti, egyenlő pontokon 3 másik csapattal. Săpunarunak és Lung Jr.-nek azonban két pokoli mérkőzése van a szezon végén, a Basaksehir és a Trabzonspor az első két helyet foglalja el.

Kayserispor - Gaziantep 1-1

• Pontoztak: Kravets 90 + 2/Maxim 62
  • Alex Maxim látványos lövéssel lőtt a tizenhatos széléről a tizenhatos széléről

Kayserispor: Lung Jr. - Kvrzic, Săpunaru, Angelo, Tasdemir - Dja Djedje, Acar - Sahin, Mensah, Pedro Henrique - Kravets
Edző: Robert Prosinecki

Gaziantep: Guvenc - Kana, Junior Morais, Toșcan, Ceylan, Djilobodji - Jefferson, Soyalp, Maxim - Demir, Ozer
Edző: Marius Șumudică